loading

در حال خواندن اطلاعات...

**اطلاعیه مهم درمورد ارسالات**

مشتریان گرامی*

بازه زمانی ارسالات حدود  10 روز کاری میباشد،

سپاس از همراهی شما

 

 

  • نخ و مهره
  • نخ و مهره

نخ و مهره

★★★★✩

امتیاز: 4.5 از 5 از 5 کاربر

ناموجود
قیمت نهایی: 117,000 تومان 0%
اغلب با هم خریداری شده اند:
+
+
قیمت کل: 469000 تومان
مشخصات محصول
رده سنی:3 تا 4 سال
4 تا 5 سال
5 تا 6 سال
جنس محصول:پلاستیک فشرده و چند لایه
اهداف آموزشی:افزایش تمرکز و توجه
افزایش خلاقیت
تقویت انگشتان دست و دست ورزی
هماهنگی چشم و دست
تقویت حافظه و هوش دیداری
آموزش نظم و ترتیب

نخ و مهره یکی از بازی های جذاب است که شاید نصف خانواده هایی که من دیدم، هرگز با کودک نوپای خود بازی نخ و مهره را انجام ندادند. اغلب آنها پس از بازی با کودک خود بسیار شگفت زده می شوند که بعد از چند دقیقه کمک شدن کودک می تواند به تنهایی این بازی را انجام دهد و سپس بارها و بارها آن را را تکرار کرده و لذت ببرد. بازی نخ و مهره چون باید با هر دو دست انجام شود یکی از بازی های عالی برای تقویت مهارت و ماهیچه های دست و همچنین تمرکز است. این روش بازی یکی از بازی های مونته سوری است.

مجموعه بازی نخ و مهره از 50 عدد مهره در 4 رنگ و شکل های مختلف و همچنین 4 نخ رنگی و یک ظرف دسته دار برای نگهداری و حمل راحت تر، ساخته شده است.

روش انجام بازی:

روش بازی نخ و مهره بدین صورت است که
ابتدا اجازه دهید کودک با مهره ها به هر شکلی که دوست داشت بازی کند. آنها را کنار یا روی هم بچیند و ... . بعد از آن نوبت شماست که روش انجام بازی را به کودک نشان دهید. ابتدا با یک دست یک نخ و با دست دیگر یک مهره را برداشته و سپس نخ را به آرامی در درون مهره قرار دهید به گونه ای که کودک بتواند حرکات دست شما را ببیند. در حین نخ کردن مهره می توانید درباره دو مفهوم: هل دادن و کشیدن صحبت کنید. چند بار این حرکت را تکرار کرده تا کودک بتواند کامل آن را ببیند و یاد بگیرد. حالا اجازه دهید که کودک، بازی را انجام دهد. این بازی چون از مهره های رنگی (قرمز، سبز، و ...) تشکیل شده است می تواند در آموزش رنگ ها به کودکان کمک کند و بازی را برای آنها جذاب تر کند.

نکته : در صورتی که کودک در ابتدا برای نخ کردن مهره ها مشکل داشت می توانید به جای نخ، از یک وسیله سفت میله ای شکل مانند دانه های ماکارونی جهت انداختن مهره ها در درون آن استفاده کنید تا کودک به مرور به این بازی عادت کند.

توجه : چون بازی نخ و مهره از مهره های کوچک تشکیل شده که ممکن است خطر بلع داشته باشد حتما در مورد کودکان با سن پایین تر با نظارت والدین انجام شود.


اهداف آموزشی :
بازی نخ و مهره، یک راه سرگرم کننده برای تمرین هماهنگی دست و چشم، یادگیری رنگ و توسعه مهارت های حرکتی در خانه یا مدرسه است. در واقع این بازی تمام مهارت های لازم برای نوشتن در مقاطع بالاتر را شامل می شود. بهترین قسمت این بازی این است که بچه های کوچک شما حتی متوجه نمی شوند که در حال یادگیری هستند.

  • با نوشتن نظرات خود، ما را در خدمت رسانی بهتر یاری کنید.

    نظر خود را بنویسید: