loading

در حال خواندن اطلاعات...

دنیای اسباب بازی ها، برای هر بچه‌ای دنیایی واقعی و مهم است؛ دنیایی که می‌تواند با آن تمام چیزهایی که می‌شنود و می‌بیند را دوباره شبیه سازی کند.

اهمیت بازی کردن برای کودکان، مانند اهمیت کارکردن برای بزرگسالان است. تجربه­ ها و آموزه­ هایی را که کودک از بازی کردن به دست می­ آورد، درآینده برای کار کردن استفاده می­کند. در حقیقت تفاوت زیادی بین کار کردن و بازی کردن نیست. بازی خوب مانند کار خوب و بازی بد مانند کار بد است. بازی خوب باعث شادمانی کودک می­ شود و این شادمانی خلاقیت را در او بر می ­انگیزد و احساس لذت از زیبایی و موفقیت را در او به وجود می­ آورد.

تحقیقات نشان داده است، کودکان در طول بازی نحوه برنامه ­ریزی و حل مشکلات را فرا می­گیرند. بازی، باعث تقویت مهارت­های زبانی و ارتباطی و همین طور استفاده از نیروی تخیل و خلاقیت آنان می­ شود. کودکان بازیگوش بانشاط تر از سایر کودکان هستند و حس انطباق و همکاری آنها هم­ قوی­تر از سایر کودکان است.

این سایت با مدیریت سرکار خانم زهرا صفری کیا و تیمی از دوستان تحصلیکرده در رشته تجارت الکترونیک و کارآفرینی راه اندازی شده است.

پس از سال ها فعالیت در زمینه خلاقیت و کارآفرینی به این نتیجه رسیدیم که اسباب بازی های مفید می تواند برای رشد و تقویت خلاقیت کودکان بسیار پر اهمیت باشد به همین خاطر این سایت را با هدف اطلاع رسانی، مشاوره و فروش اسباب بازی و محصولات کودک طراحی شده است. ما می خواهیم با همکاری اساتید و صاحب نظران دنیای کودک را شادتر و پرتحرک تر نماییم و بتوانیم یاریگر خانواده ها در این زمینه باشیم.